Bývam blízko tejto pošty, takže ju žiaľ musím často navštevovať.

Ľudia ktorý tam pracujú sú často v strese, frustrovaný a priamo nahnevaný.

Aspoň jedna z nich, tá najarogantnejšia, zlyhaná barbie s okuliarmi, je xenofobická a užíva si urážanie zákazníkov.

Nemajú žiaden čakací systém takže je tam vždy kompletný chaos. Ostatné pošty sú lepšie organizované, takže lokálny manažér musí byť nekompetentný. Na ostatných poštách sú väčšinou oveľa priateľskejší.

Za celý čas čo som na Slovensku ma urazili IBA RAZ a bolo to na tejto pošte. Vo veľmi priateľskom tóne som skonštatoval že systém v Belgicku funguje inak a tá najstaršia, najarogantnejšia povedala že ak sa mi to tu nepáči môžem ísť späť do Belgicka. Tento výrok bol úplne nepotrebný. Nenaznačoval som že pošty v Belgicku sú lepšie. Bol som jednoducho zmätený ich systémom. Berte na vedomie že hovorím po slovensky a vždy sa veľmi snažím rozprávať sa po slovensky s každým koho stretne.

Ak žijete na Slovensku a môžete sa tejto pošte vyhnúť prosím urobte to! Veľa štastia! A áno, Belgická pošta funguje nekonečne krát lepšie ako Slovenská, ale nie, nejdem späť do Belgicka, pretože Slovensko milujem, títo frustrovaný bastardi, ako táto stará pani na tejto pošte, sú stále iba maličká minorita a chápem že sa takto správajú pretože sú frustrovaný zo svojho vlastného života.