Môj život je moja práca a moja práca je môj život. Pretože som tak vášnivý vo všetkom čo robím nie je nezvyčajné že organizácie prirodzene predpokladajú že budem ochotný poskytnúť rôzne služby zadarmo. V ideálnom svete, áno, stále by som robil to čo robím bez platenia, ale žijem v reálnom svete a musím sa postarať o seba a svoju rodinu. Ako ktokoľvek iný kto jedáva tri krát denne. Často odo mňa ľudia chcú veci ktoré vôbec nie sú súčasťou môjho portfólia. Som vášnivý, ak nie posadnutý, mnohými rôznymi oblasťami, ale aby som to ľudom uľahčil, aby videli presne to čo ponúkam, vytvoril som túto stránku.

Nasledujúci je detailný zoznam všetkého čo ja a môj tím môže ponúknuť, so špecifickou cenou. Tieto ceny sú férové, nie sú najvyššie, ani najnižšie, a tým pádom sú fixné.

Terapia

Pretože hlboko verím v to že všetci by si mali byť schopný dovoliť terapiu, jej cena je nízka.

20 euro za sedenie.

Za prvé sedenie účtujem 40 euro. Ak klient zabudne zrušiť sedenie, týchto extra 20 euro je braných ako platba. Inak bude vaše posledné sedenie zadarmo. Zaplatíte za svoje posledné sedenie po prvý raz a dostanete tieto peniaze naspäť počas svojho posledného sedenia.

Hrdím sa tým že som terapeut ktorý dokáže získať pozitívne výsledky za najkratší možný čas. Môžete očakávať otvorený, pútavý štýl, ktorý sa zameriava na výsledky. Neustále sa učím viac o psychológii a o umení psychoterapie, a beriem to veľmi seriózne.

Osobné lekcie jazyka za 60 minút

Ak sa lekcia môže uskutočniť u mňa doma alebo cez Skype:

Angličtina: 15 euro

Holandčina: 20 euro

Francúzština, Nemčina, Slovenčina, Ruština: 25 euro

Ak sa lekcia uskutoční na mieste vášho výberu v Bratislave pridajte k cene 5 eur:

Angličtina: 20 euro

Holandčina: 25 euro

Francúzština, Nemčina, Slovenčina, Ruština: 30 euro

Jazykové lekcie pre firmy za 60 minút

Angličtina: 25 euro

Holandčina: 30 euro

Francúzština, Nemčina, Slovenčina, Ruština: 35 euro

Prečo je tu rozdiel v cene? Je to hlavne pre to že musím investovať peniaze do študijných materiálov.

Vysoko výkonné workshopy pre firmy

Toto sú intenzívne workshopy ktoré potrebujú veľa prípravy a stoja 500 euro pre skupiny až 15-tich ľudí. Počas kurzu sa zúčastnený rýchlo dostanú k najužitočnejším psychologickým konceptom a taktiež získajú oveľa lepší náhľad do toho ako ich hodnoty určujú ich prístup k práci a k životu. Toto je ozajstný víchor užitočných informácií a 500 euro je veľmi férová cena.

Prednášky o historických, politických alebo psychologických témach

Často odo mňa ľudia žiadajú aby som na podujatiach prednášal, v školách či firmách, a cena je vždy rovnaká.

100 euro za prednášku trvajúcu dvadsať minút.

Plus 10 euro za každých 10 minút po tom. 90 minútová prednáška by na príklad stála 170 euro.

Na výber je široká škála tém. Prednášal som o takých témach ako je politická situácia na Ukrajine, Slovensku, Americká Občianska Vojna, história USA, Vietnamská vojna, psychologické témy, história komunizmu, klady a zápory univerzálnej základnej mzdy, Ruská história, proces psychoterapie, Ruská armáda, nevyriešené záhady, bitka pri Little Bighorne, bitka o Gettysburg, známy spisovatelia, odhodlanie, motivácia, situácia v Palestíne a konflikt s Izraelom, Španielska Občianska Vojna, zvádzanie a flirtovanie, otroctvo v USA, atď.

Tlmočenie alebo práca ako jazykový korektor

Za 120 euro môžete mať moje tlmočnícke služby na celý deň. Ak si potrebujem rezervovať hotel, nájdem rozumnú možnosť, a pridám ju k cene.

Ak ma urgentne potrebujete v ten istý deň ako ma kontaktujete, pridávam k cene 20 euro, pretože budem musieť zrušiť iné stretnutia.

Som dostupný pre nasledujúcich päť jazykov: Angličtina, Slovenčina, Francúzština, Nemčina a Holandčina.

Preklady do Angličtiny alebo Holandčiny, zo Slovenčiny, Francúzštiny, Ruštiny, Slovinčiny, Nemčiny alebo Češtiny

Vždy 20 euro za stranu

25 euro za stranu ak je to veľmi naliehavé

Usporiadateľ hier

Som úplný maník na stolné hry, a ľahko dokážem organizovať herné večery až pre 15 ľudí. Pozorne vysvetľujem pravidlá a starám sa o to že nováčikovia nebudú zanechaný v pozadí a že všetko bude férové

Cena: 200 euro za večer. To zahrňuje hranie veľkého výberu stolných hier. Ak chcete aby sme pripravili miesto, -potenciálne- to bude pridané k cene.

Konzultácia v prípade toho že chcete zorganizovať podujatie

Ak potrebujete informácie, kontakty, a kreatívne nápady na organizáciu podujatia, povedzme, napríklad, podujatie o propagácií Slovenska, cena je 50 euro za stretnutie. Pomohli sme viacerým organizáciám propagovať krajiny, spisovateľov, jedlo či služby.