Ahoj,

Som Belgičan, takže viem plynulo po holandsky, nemecky a francúzsky. Belgicko má tri oficiálne jazyky. Taktiež som vyrastal v bilingválnej rodine, takže moja angličtina je na úrovni rodeného rečníka.
Žijem v Bratislave a učím vo firmách ako sú Xerox, ING, Slovenská Sporiteľňa, Tüv/Süd, Alza, Pilsner, Manpower, v právnických firmách atď. Veľa mojich súkromných študentov pracuje v prestížnych inštitúciách a známych nadnárodných spoločnostiach. Ako učiteľ mám viac ako desať rokov praxe.
Moje lekcie sú veľmi interaktívne, študenti sú tlačený do toho aby hovorili a používali jazyk originálnymi a prekvapujúcimi metódami. Lekcie nie sú nikdy nudné. Beriem učenie veľmi vážne, som dochvíľny a mojou prioritou je aby som zaručil že študenti sú povzbudený aby aktívne používali jazyk a robili veľa pokrokov v čo najkratšom čase. Som striktný, ale veľmi priateľský, mám rešpekt a trpezlivosť. Som taktiež zvyknutý učiť starších ľudí a deti.
Lekcie stoja 30 euro za hodinu.

Ak máte záujem o tieto lekcie prosím oznámte kedy a kde by ste chceli lekciu uskutočniť.
Lekcie sa môžu uskutočniť u mňa doma – Kostlivého 10 – Na mieste vášho určenia, alebo cez Skype.
Môžem vás uistiť že vaše jazykové schopnosti sa zlepšia veľmi stabilným tempom.

Prajem vám všetko najlepšie,

William Peynsaert

Referencie:

Zuzana K.

Hodiny holandčiny boli naozaj výnimočné. Nikdy by som si nemyslela že sa jazyk môžem učiť tak rýchlo a efektívne ako tomu bolo s Williamom. Veľa sme rozprávali, čítali články, pozerali videá a orientovali sa prevažne na témy ktoré mňa ako žiaka zaujímali. William bol vždy na 100% pripravený a ochotný, môžem ho len a len odporučiť. 🙂

Jaro Ď.

Mal som viacerých učiteľov angličtiny. Až s Williamom sa mi podarilo moju komunikáciu posunúť tam kam som potreboval. Perfektný učiteľ, ktorý sa prirodzene prispôsobí potrebám študenta a ktorému na vašom zlepšení úprimne záleží. Jednoznačne odporúčam.

Pavol F.

William je skvelý doučovateľ. Hodiny sú zábavné a prispôsobené očakávaniam žiaka. Vďaka Williamovi som si precvičil konverzácie v denno denných scenároch. Naozaj super doučovateľ ktorý dokáže vysvetliť všetko, a to dokonca z kulturálneho pohľadu.

Csanda S.

S Williamom sa ucim po holandky necele 2 roky. Hodiny su zaujimave, zabavne a velmi efektivne. Vzdy sa tesim na dalsiu lekciu a som velmi spokojna ako som pokrocila v holandcine. William ma velmi osobny pristup, vela citame, pozerame videa a hlavne vela-vela sa rozpravame, rozne temy rozoberame, takze nie len holandsky sa ucim 😉 viem len a len odporucit.

Lukas D.

Wiliam je kamarátsky a vtipný učiteľ. hodiny sním ma bavili a veľmi veľa ma toho naučil predtým ako som odišiel študovať do zahraničia. Naučil má take veci ktoré som naozaj využil a aj stále využívam takže nečakajte že vás bude učiť zbytočnosti ako niektorý učitelia ktoré ani nevyužijete. Veľmi odporúčam

Robert F.

Nájsť učiteľa s ktorým sa celú hodinu smejete a popritom sa učíte nieje také ľahké ale s Williamom to ide ako po masle . Učíme sa spolu holandsky cez Skype a musím len a len odporučiť . Jeho prístup,pripravenosť na hodiny a hlavne zmysel pre humor stojí zato 🙂

Robert I.

Mám s Williamom hodiny Holančiny skoro 1 rok a veľmi rýchlo som sa posunul z pozície študenta, ktorý nevie súvisle povedať ani krátku vetu, do pozície kedy už v holandčine dokážem prečítať knihu, správy na internete a v rozhovore vyjadrit všetko čo potrebujem . William má obrovský prehľad ( aj v slovenských realitách) a dokáže veľmi kreatívnou formou človeka priviesť k tomu aby začal v holandčine hovoriť a premýšľať . Tým , že vie výborne po slovensky, dokáže vysvetlit rozdiely v oboch jazykoch, gramatiku a reálie . Velkou vyhodou je Williamov prístup , dokáže totiž “ušiť “ hodinu “na mieru” a tým sa študent neskutocne rýchlo posúva dopredu .Určite odporúčam.

Veronika M.

Ak hľadáte učiteľa, ktorý je kamarátsky, otvorený, vtipný, kreatívny a hlavne Vám pomôže naučiť sa jazyk, prípadne sa v ňom zdokonaliť, William bude pre Vás tou správnou voľbou. Hodiny s ním sú veľmi náučné, humorné, pútavé a kreatívne. Veľakrát sa počas nich nasejeme a preberáme témy z rôznych, aj nevšedných, oblastí. William vždy prispôsobuje hodiny mojim potrebám, čím mi výrazne pomohol zlepšiť sa v komunikácií, ktorá bola vždy mojim najväčším problémom. Naozaj oceňujem ako precízne sa pripravuje na každú hodinu a akú námahu si dáva informovať sa o témach, ktoré mu nie sú až tak veľmi známe, tak aby sme sa mohli plnohodnotne baviť o mojich záujmoch a koníčkoch. Willama poznám už viac ako dva roky a nemôžem nič iné ako ho len ďalej odporučiť.